Takimi në It’s My Love/ Freda kërkon dashuri, Arieli edhe pse i sëmurë i jep përqafime të nxehta

Emisioni It’s My Love tashmë ka filluar.

Më poshtë do të shihni takimin e Fredës me Arielin.

Freda ka kërkuar dashuri, ndërsa Arieli i ka dhënë përqafime të ngrohta.

Ai i thotë se është e lezetshme, e bukur dhe simpatike.

Më poshtë shihni takimin.

Temat
EmisionetShowbiz

Të afërta