Gjermania prezanton fanellën e Botërorit – dhe është mahnitëse

Në nëntor, Adidas prezantoi fanellat e Kupës së Botës 2018 dhe fansat e futbollit përreth botës u mahnitën nga ato (përveç mbështetësve të Anglisë, të cilët mbetën me fanellën e Nike).

Para miqësores së marsit, Adidas lëshoi fanellën e dytë të Kupës së Botës… dhe është mahnitëse, transmeton Gazeta Express.

Dhe prej të gjithave, fanella e Gjermanisë duket më madhështorja. Shikojeni se si duket ajo, në fotografitë më poshtë të publikuara në Twitter.

Temat
BotëSport

Të afërta