Albiosi largohet nga shtëpia e It’s My Home dhe merr vendin e tretë

Edhe Albiosi është larguar nga shtëpia e Madhe It’s My Home.

Ai ka befasuar të gjithë, pasi e zuni vendin e tretë.

Votuesit e kanë vlerësuar mjaftë shumë Albiosin.

Ai mori 500 euro shpërblim nga Produksioni.

Më poshtë shihni pamjet.

Temat
It's My HomeLajme

Të afërta