Banorët bëjnë foto me qiftin – (Fejesa e Shkurtës me Arditin)

Tashmë ka ndodhur fejesa e shumëpritur e Shkurtës dhe Arditit.

Pasi ka përfunduar ceremonia e fejesës ata kanë hapur shampanjën.

Pas kësaj qifti ka ndërruar edhe unazat.

Më pas banorët kanë bë fotografi me qiftin e ri.

Më poshtë pamjet.

Temat
EmisionetIt's My HomeShowbiz

Të afërta