Vrau gruan dhe ia hëngri zemrën, arrestohet kanibali i tmerrshëm

Një kanibal është arrestuar në Rusi pasi ka vrarë nënën e dy fëmijëve dhe më pas ka ngrënë zemrën e saj.
Alexey Yastrebov, 35 vjeç, nga qyteti rus i Krasnoyarsk, vrau me thikë në qafë Ekaterina Nikiforova, 27 vjeç, ndërsa zemrën dhe mushkëritë e saj i gatoi në furrë.

Ai telefonoi policinë duke i thënë se kishte gjetur një kufomë.

Kur erdhi policia ai u tha atyre: “Ka një zemër në furrë duke u pjekur”.

Para se të vriste gruan ai kishte provuar të vriste veten duke ngulur gërshërët në qafë, por dështoi, tha policia.

Temat
BotëLajme

Të afërta