Msiti ja nis me lavdu djalin, Valoni: “I ka dy fakulteta” – Arditi i ngon fshehtas/ Baba i qikes befasohet

Tashmë msiti me dajën e djalit kanë hyrë në familjen e nusës. Ata janë pritur nga babai i nusës dhe vëllai i tij. Daja ka filluar të tregoj për...

Tashmë msiti me dajën e djalit kanë hyrë në familjen e nusës.

Ata janë pritur nga babai i nusës dhe vëllai i tij.

Daja ka filluar të tregoj për djalin.

Valoni i cili këtë rast është msit thotë se i ka dy fakulteta dhe jeton midis Gjermanisë.

Arditi i ngon fshehtas se çfarë po flitet për të.

Shihni videon më poshtë.

Temat
EmisionetShowbiz

Të afërta