Kush është “mysafiri” i paftuar në “Rruga B” (Video)

Këtë të marte u shfaq episodi i 7-të i serialit vendor “Rruga B”. Një situatë e pakëndshme u shkaktua kësaj rradhe nga një “mysafir” i paftuar në banesën e...

Këtë të marte u shfaq episodi i 7-të i serialit vendor “Rruga B”.

Një situatë e pakëndshme u shkaktua kësaj rradhe nga një “mysafir” i paftuar në banesën e tyre.

Plot shaka dhe të qeshura do të ju sjellin aktorët e “Rruga B”. Ky serial shfaqet çdo të marte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube:

Temat
Emisionet

Të afërta