Sidorelën e lë i dashuri, ja çfarë bën Dreni (Video)

Këtë javë u shfaq episodi i 5-të i serialit vendor “Rruga B”. Sidorelën e lë i dashuri i saj kosovar, Idrizi, ndërsa Dreni shfrytëzon mundësinë e shumëpritur për t’ja...

Këtë javë u shfaq episodi i 5-të i serialit vendor “Rruga B”.

Sidorelën e lë i dashuri i saj kosovar, Idrizi, ndërsa Dreni shfrytëzon mundësinë e shumëpritur për t’ja shprehur ndjenjat.

Në ndërkohë Jetoni përpiqet ta ndihmojë Drenin, ndërsa Hekurani argëtohet me Miss-in, e cila nuk del ashtu siç dukej.

Për më shumë ndiqni serialin:

“Rruga B” shfaqet çdo të marte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube.

Temat
Emisionet

Të afërta