“Miss Kosova” plaçkit banorët e “Rruga B” dhe ja mbath (Video)

Në “Rruga B”, kësaj rradhe Hekurani sjell në banesë një “Miss” duke lënë gojëhapur Drenin, Sidorelën dhe Jetonin. Dreni dhe Jetoni mbesin të befasuar sesi Miss-i është e joshur...

Në “Rruga B”, kësaj rradhe Hekurani sjell në banesë një “Miss” duke lënë gojëhapur Drenin, Sidorelën dhe Jetonin.

Dreni dhe Jetoni mbesin të befasuar sesi Miss-i është e joshur nga Hekurani.

Por në fund Miss-i nuk është ashtu siç duket, pasi ajo plaçkit Hekuranin dhe shokët e tij dhe ja mbath.

“Rruga B” shfaqet çdo të marte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube:

Temat
Emisionet

Të afërta