Jetoni zgjohet “jerm”, ja çfarë i detyron të bëjnë shokët në “Rruga B” (Video)

“Rruga B” sjell episodin e tretë këtë javë. Kësaj radhe Jetoni (Leonit Maloku) zgjohet jerm dhe detyron shokët e tij që të bëjnë disa veprime. Dreni(Besfort Berberi), Sidorela (Vlera...

“Rruga B” sjell episodin e tretë këtë javë.
Kësaj radhe Jetoni (Leonit Maloku) zgjohet jerm dhe detyron shokët e tij që të bëjnë disa veprime.

Dreni(Besfort Berberi), Sidorela (Vlera Pylla) dhe Hekurani (Armend Zeqiri), zbatojnë urdhërat e tij në mënyrë që të mos e zgjojnë nga “Jermia”, sepse kanë dëgjuar se mund të vdesë nëse nuk zgjohet në mënyrën e duhur.

Ky serial vjen me regji të Kastriot Saqipit dhe Valon Malokut dhe skenar të Avni Shkodrës.

“Rruga B” shfaqet çdo të marte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube:

Temat
Emisionet

Të afërta