Zonja Florije rrëfen me mall shikimin e fundit që pati me vajzën e zhdukur (Video)

E ftuar këtë javë në emision “Përrallë me Tupan”, ishte zonja Florije Jasharaj

Florija së bashku me familjen e saj ishin zhvendosur nga Kosova në Suedi rreth vitit 1992.

Ajo vjen në “Përrallë me Tupan” për të rrëfyer ngjarjen e tyre të hidhur, zhdukjen e vajzës 6 vjeçare Jasminës.

Florija së bashku me bashkëshortin e saj të ndjerë dhe dy djemtë nuk rreshtën kurrë së kërkuari Jasminën, edhepse tashmë kanë kaluar 20 vite.

Ajo kujton me mall dhe rrëfen shikimin e fundit që pati me të bijën.

Ky rast që bëri shumë bujë, nuk është zgjidhur asnjëherë dhe qëndron i hapur në shtetin suedez.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanValaMala Show

Të afërta