E quajnë më e bukura e estradës, ja si reagon Mihrija (Video)

Naim Abazi dhe Mihrije Braha, ishin të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”. Edhepse kanë shumë vite në skenë, Mihrija ka arritur të ruajë...

Naim Abazi dhe Mihrije Braha, ishin të ftuarit e parë të emisionit më të ri, “Ministria e Shyhretit”.

Edhepse kanë shumë vite në skenë, Mihrija ka arritur të ruajë pamjen e saj të freskët.

E quajtur si femra më e bukur e estradës kosovare, ajo ka treguar se si ndihet rreth këtij komenti.

Përveç pjesës humoristike, të dy u përballen me disa pyetje serioze nga ana e Mikel Policit.

“Ministria e Shyhretit” do të jetë nën udhëheqjen e Simon Tanushit, I njohur për publikun si “Mikel Polici”, Hasan Murselit, I njohur për publikun si “Mixha Bibë”, si dhe Flutura Gashi Tanushi (Gjyla).

Ky emision do të shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në televizionin First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme:

Temat
EmisionetShowbiz

Të afërta