Flutura kujton nënën e ndjerë, shpërthen në lotë (Video)

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishin aktorët Flutura Gashi dhe Simoni Tanushi. Flutura dhe Simoni përveç të martuar në skenë, janë të martuar edhe në...

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishin aktorët Flutura Gashi dhe Simoni Tanushi.

Flutura dhe Simoni përveç të martuar në skenë, janë të martuar edhe në jetën e përditshme.

Flutura ka rrëfyer një ngjarje të dhimbshme për fëmijërinë dhe nënën e saj.

Ajo tregoi për momentin kur humbi nënën e saj, duke shpërthyer në lotë dhe duke emocionuar të gjithë.

Ndiqni emisionin “Përrallë me Tupan”, që shfaqet çdo të premte në First Channel, nga ora 20:30:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanValaMala Show

Të afërta