Prekëse – Vjollca Luka kujton shoqen e ndjerë, ja çfarë i mbeti merak (Video)

Vjollca dhe Gjovani ishin mysafirët e kësaj jave në “Përrallë me Tupan”. Ata janë të martuar që 17 vite dhe kanë treguar se janë të lumtur si në jetën...

Vjollca dhe Gjovani ishin mysafirët e kësaj jave në “Përrallë me Tupan”.

Ata janë të martuar që 17 vite dhe kanë treguar se janë të lumtur si në jetën private, ashtu edhe në atë profesionale, ku bashkëpunojnë tërë kohën.

Vjollca ka kujtuar shoqen e saj të ndjerë, Marjetën, me të cilën ka qenë shumë e lidhur.

Vjollca e emocionuar tregoi se çfarë i mbeti merak kur ajo ndërroi jetë.

Për më shumë ndiqni emisionin “Përrallë me Tupan”, që shfaqet çdo të premte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në YouTube:

Temat
EmisionetPërrallë me Tupan

Të afërta