Ekskluzive: Besim Dina rrëfehet si asnjëherë më parë (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte humoristi dhe showmeni i njohur, Besim Dina. Jemi mësuar që ta shohim çdo javë në emisionin e tij “Oxygen”,...

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte humoristi dhe showmeni i njohur, Besim Dina.

Jemi mësuar që ta shohim çdo javë në emisionin e tij “Oxygen”, por ai pas shumë kohe është ulur në karrigen e mysafirit.

Besimi rrëfeu shumë të pathëna rreth tij, karrierës dhe jetës private.

Për më shumë ndiqni emisionin:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbizValaMala Show

Të afërta