Dardan Islami: Po të mos ishte i fjalës dhe besës, Kadri Veseli nuk do të ishte i gjallë (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte gazetari, analisti dhe komediani Dardan Islami. Dardani është i njohur për statusat pikantë në facebook, kryesisht me tema politike....

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte gazetari, analisti dhe komediani Dardan Islami.

Dardani është i njohur për statusat pikantë në facebook, kryesisht me tema politike.

Ai ishte ndër përkrahësit e Shpend Ahmetit në garën e tij për kryetar të Prishtinës, por nga kjo doli i zhgënjyer. Në emision ai tregoi pse ka ndodhur kjo.

Nën udhëheqjen e Valon Malokut – ValaMalës, ky emision shfaqet çdo të premte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në YouTube.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme:

Temat
EmisionetOpinionePërrallë me TupanValaMala Show

Të afërta