Kush ju kërcënua Shyhretes që do t’i bënte “sehire” për t’u bërë nusja e saj (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli. Ajo së bashku më reperin Gold AG kanë promovuar videoklipin e...

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Ajo së bashku më reperin Gold AG kanë promovuar videoklipin e tyre të fundit “Vëlla e motër”.

Gjatë emisionit, u zhvillua një konkurs për tu zgjedhur nusja e Shyhretes, ku njëra nga konkurrentet iu kërcënua Shyhretes që ta zgjedh për nuse ose do t’I bëjë sehire.

Për më shumë, ndiqni emisionin:

Përrallë me Tupan shfaqet çdo të enjte nga ora 20:30, në First Channel dhe në kanalin zyrtar në YouTube.

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta