Gold AG do të martohet (Video)

Këtë javë i ftuar në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishtë reperi i njohur Gold AG. Ai ka ndarë me publikun se ka në plan martesën. “Përrallë me Tupan”, nën...

Këtë javë i ftuar në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishtë reperi i njohur Gold AG.

Ai ka ndarë me publikun se ka në plan martesën.

“Përrallë me Tupan”, nën udhëheqjen e Valon Malokut – ValaMala, shfaqet çdo të enjte nga ora 20:30, në televizionin First Channel dhe në YouTube.

Për më shumë ndiqni videon:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta