“Çartet” Gold AG, shanë serbin në “Përrallë me Tupan” (Video)

Reperi Gold AG, ishte i ftuari i radhës në emisionin “Përrallë me Tupan”.

Ai foli për këngët e tij, lidhjen e tij të dashurisë, problemet me Noizyn dhe Getin, e shumë të tjera.

Mirëpo në një moment ai është nervozuar me njërin nga aktorët dhe ka filluar të shajë.

Për më shumë, shikoni videon:

“Përrallë me Tupan”, nën udhëheqjen e Valon Malokut – ValaMala, shfaqet çdo të enjte nga ora 20:30, në televizionin First Channel dhe në YouTube.

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta