Javë më parë i paftuar insistoi të këndonte, sot si mysafir në emision shpërthen në lot nga emocionet (Video)

Djaloshi Erjad Korpuzi i cili javë më parë si mysafir i paftuar u fut në emisionin n’Kosovë për të kënduar, dalë ngadalë po e bën ëndrrën e tij realitet....

Djaloshi Erjad Korpuzi i cili javë më parë si mysafir i paftuar u fut në emisionin n’Kosovë për të kënduar, dalë ngadalë po e bën ëndrrën e tij realitet.

Erijadi, sot ia arriti qëllimit që dikush nga moderatorët ta ftoi në emisionin, shkruan lajmi.net

Ishte Shpëtim Desku i cili e ftoi atë si mysafir, emision në të cilin djaloshi tregoi detaje nga jeta e tij dhe përpjekjet e mëdha për të qenë i ftuar nga dikush, si këngëtar.

Në këtë rol ia tha disa këngëve të cilat i interpretoj po aq mrekullisht si herën e kaluar, por në fund nuk mundi të duroi e shpërtheu në lot duke e ‘detyruar’ moderatorin ta përfundoi shpejt emisionin.

Temat
Emisionetn'Kosovë Show

Të afërta