Skandal: Truprojet e Dafinës sulmojnë Enver Idrizin (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “N’Kosovë Show”, ishte kampioni në karate, Enver Idrizi.

Mirëpo atij i ka ndodhur një fatkeqësi.

Truprojet e këngëtares Dafina Dauti kanë sulmuar kampionin.

“N’Kosovë Show” shfaqet çdo të diel, nga ora 20:30 në First Channel.

Se për çfarë ka ndodhur kjo dhe shumë të tjera, shikoni emisionin:

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta