Premierë: Sabri Fejzullahu rikthehet në muzikën e tij origjinale (Video)

Këngëtari shumë i dashur dhe i njohur për publikun, Sabri Fejzullahu, ka lansuar këngën e tij më të re me titull “Jam shumë keq”.

Premierën e këngës e ka realizuar në programin festiv të emisionit “N’Kosovë Show” në televizionin First Channel.

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin Arti Rec.

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta