Sabri Fejzullahu: Në RTK, kurrë më, kurrë (Video)

Në emisionin “N’Kosovë Show”, ndër të ftuar ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai foli rreth raporteve me këngëtarët e tjerë, për projektet e reja si dhe bashkëpunimet e reja që do të sjell.

Por në pyetjen e bërë nga moderatori Shpetim Desku, se a do të marrë pjesë më në programet e RTK-së, ai u përgjigj se kurrë më, transmeton First Channel.

Ai poashtu tregoi se pse nuk kishte shkuar në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni të dielen, nga ora 20:30, në televizionin First Channel.

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta