Kë do t’a fuste në burg Ilir Berani (Video)

Ka filluar të transmetohet Show-u më i ri televiziv, “Tre sheshirat”, në televizionin First Channel.

Ky emision me përmbajtje argëtuese vjen tek ju çdo të enjte nga ora 20:30, nën udhëheqjen e showmen-it Valon Maloku.

Mysafirë këtë javë ishin çifti i njohur i estradës, Gili dhe Ilir Berani si dhe këngëtarët Ganimete Abazi – Ganja dhe Malësori.

E veçantë e emisionit janë edhe lojërat e shumta argëtuese, ku mysafirët gjenden para situatave të ndryshme.

Këtë javë përballë një situate të sikletshme u gjend tekstshkruesi Ilir Berani, ku në pyetjen e prezantuesit, Valon Maloku, se kë prej këngëtarëve do e fuste në burg për mungesë talenti, Iliri dha një përgjigjie të papritur, transmeton First Channel.

“Tre Sheshirat” do mund t’a ndiqni poashtu live në faqen zyrtare në Facebook FirstChannel, si dhe në kanalin Youtube.

Temat
EmisionetShowbiz

Të afërta