Linda Morina do ta rrahë Noizyn nëse ja ngucë Goldin (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin n’Kosovë Show është Linda Morina, personazh mëse i përfolur kohëve të fundit.

Linda ka treguar se reperi i saj i preferuar është Gold AG.

Sa i përket konfliktit mes Gold AG dhe Noizyt, Linda e mbron Gold AG duke thënë se askush nuk guxon të ja ofendojë.

Madje ajo thotë se për Gold AG do ta rrahte Noizyn.

Për këto dhe shumë të tjera, ndiqni n’Kosovë Show, të dielën nga ora 20:30 në televizionin First Channel.

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta