Gold AG, një befasi për Greta Koçin

Në emisionin “N’Kosovë Show” që transmetohet në First Channel, këtë javë ka qenë e ftuar këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi.

Gjatë intervistës ajo ka folur për karrierën e saj, projektet e kaluara dhe planet për të ardhmen.

Ajo mori edhe një video befasi nga Gold AG ku ai pranonte se kishte pasur një lidhje mes tij dhe Gretës.

Por e tërë kjo ishte vetëm një shaka e realizuar nga moderatori Shpëtim Desku dhe Gold AG.

Përveq Gretës, i ftuar ka qenë edhe Baci Ferat.

Ndiqeni emisionin e plotë:

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta