Gold AG pranon lidhjen me Greta Koçin!

Pas dueteve që kishin është përfolur për një lidhje të mundshme mes reperit Gold AG dhe këngëtares nga Shqipëria, Greta Koçi.

Këtë lidhje ata e kanë mohuar gjatë gjithë kohës, por si duket Gold AG ka vendosur të rrëfehet.

Gjatë emisionit “n’Kosovë Show” ku ka qenë e ftuar Greta, është shfaqur një video nga Gold AG, ku reperi ekskluzivisht pranon lidhjen dhe quan Gretën “dashni e vjetër”, duke na bërë të dyshojmë se a egziston kjo lidhje ende apo jo.

Për këto dhe shumë të tjera mund ta ndiqni këtë javë “n’Kosovë Show”, të dielën nga ora 20:30 në televizionin First Channel.

Shikojeni promon:

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta