Aferdita Demaku me vajzën, e “kallin” atmosferën, live në “Përrallë me Tupan” (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte këngëtarja e mirënjohur Aferdita Demaku. Ajo promovoi këngët e saj më të reja, tregoi disa histori qesharake si dhe...

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte këngëtarja e mirënjohur Aferdita Demaku.

Ajo promovoi këngët e saj më të reja, tregoi disa histori qesharake si dhe këndoi live disa këngë me vajzen e saj, Dona Janova.

“Përrallë me Tupan” shfaqet çdo të enjte nga ora 20:30, në televizionin First Channel, nën udhëheqjen e Valon Malokut – ValaMala.

Për më shumë ndiqni emisionin në videon e mëposhtme:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta