Puthje

 • Secili puthjen e përjeton në mënyra të ndryshme. Të shohim se si puth secila shenjë e horoskopit. Dashi: Puthja e Dashit është energjike, e fuqishme dhe mbresëlënëse. Dashi aktit...
  9 Shtator, 2016
 • Meshkuj, puthja në këto zona ndez epshin tek femrat

  Këto pjesë të trupit të femrave, meshkujt duhet ti trajtojnë me më shumë dashuri. Ja cilat janë ato: -Pjesa e pasme e qafës Studiuesit e Universitetit të Kebekut në...
  9 Shtator, 2016
 • Beatrix merr një puthje të zjarrtë (Foto)

  Këngëtarja Betrix Ramosaj edhe njëherë e ka dëshmuar se është shumë e dashuruar. Në rrjete sociale, ajo shpesh herë poston fotografi përkrah të dashurit të saj, e këtë e...
  6 Korrik, 2016
 • VIP-at që nuk dinë të puthin

  Puthja është një gjest përkushtimi e cila përshkruan atë që ju ndjeni ndaj një personi të caktuar. Në të vërtetë, ekziston mendim gjithëpërfshirës se kjo është ‘shkenca’ të cilën...
  4 Korrik, 2016
 • Pse nuk duhet ta puthni qenin?

  Shumë persona qentë i kanë shoqëruesit më të mirë besnik dhe rojtarë të besueshëm. Nëse shumë prej nesh e shprehin dashurinë ndaj tyre duke i përqafuar dhe puthur, ne mund të marrim disa baktere të dëmshme nga ta.
  28 Qershor, 2016
 • Puthje për të qëndruar në BE (FOTO)

  Aktivistë pro-Bashkimit Europian pikturuan fytyrat e tyre me ngjyrat e flamujve të BE dhe britanikë, dhe u puthën në një aksion simbolik për të apeluar qëndrimin e Britanisë në bllok, në prag të referendumit kombëtar.
  23 Qershor, 2016
 • Enca sërish thyen kufinjt, puthet me femra në Ramazan? (Foto)

  Prej disa kohësh një prej këngëtareve më të suksesshme të momentit, Enca Haxhia, përflitet edhe për puthjet me femra. Mediat kanë ngritur pikëpyetje për dëshirën e saj, që të...
  8 Qershor, 2016
 • Të paguash me puthje!

  Bari “Saint James” në Sidnei, ofron kafe pa para nëse klientët puthem para kamerierit apo banakierit.
  24 Maj, 2016
 • Puthjet e çuditshme të Angela Merkel

  Kancelarja gjermane është padyshim një nga gratë më të fuqishme në Bashkimi Europian, e si e tillë ka pasur takime me shumë liderë botërorë, në disa prej të cilave...
  18 Maj, 2016