Banori i ri e puth Shkurten, ja si reagon Arditi

Në lojën që po zhvillohet me shishe në It’s My Home, banorët i thanë banorit të ri që ta puth Shkurtën. Ai pa prites çohet dhe e puth në...

Në lojën që po zhvillohet me shishe në It’s My Home, banorët i thanë banorit të ri që ta puth Shkurtën.

Ai pa prites çohet dhe e puth në ballë.

Arditi ishte aty afer dhe vetëm i shikonte.

Më poshtë shihni reagimin e tij.

Temat
Përgjithshme

Të afërta