E pabesueshme: Këngëtarja tregon si i humbi 60 kilogramë (Video)

E ftuar në “MADAM” ishte këngëtarja e mirënjohur Linda Hakaj. Linda është e njohur për zërin e saj të bukur. Ajo ka treguar shumë gjëra rreth jetës dhe karrierës....

E ftuar në “MADAM” ishte këngëtarja e mirënjohur Linda Hakaj.

Linda është e njohur për zërin e saj të bukur. Ajo ka treguar shumë gjëra rreth jetës dhe karrierës. Poashtu Linda tregoi se si i humbi 60 kilogramë.

Për më shumë shikoni videon:

Temat
Përgjithshme

Të afërta