Aktorja rrëfen mes lotëve: Ja si më braktisi babai kur isha 6 muajshe (Video)

Në emisionin “MADAM”, aktorja e njohur dhe njëkohësisht njëra nga moderatoret e këtij emisioni ka rrëfyer historinë e jetës së saj. Flutura Gashi Tanushi, e njohur për rolet e...

Në emisionin “MADAM”, aktorja e njohur dhe njëkohësisht njëra nga moderatoret e këtij emisioni ka rrëfyer historinë e jetës së saj.

Flutura Gashi Tanushi, e njohur për rolet e saj në “Përrallë me Tupan” dhe “Ministria e Shyhretit”, pavarësisht fëmijërisë së dhimbshme dhe mungesës së babait në jetën e saj, përsëri ajo ia ka dalë mbanë.

Flutura tregon sesi babai i saj e kishe braktisur atë dhe nënën e saj, kur ajo ishte vetëm 6 muajshe.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni rrëfimin e plotë të Fluturës:

Temat
Përgjithshme

Të afërta