Nëntë telefonat me të cilët mund të zëvendësoni Samsung Galaxy Note 7

Nëse keni Samsung Galaxy Note 7, ju duhet ta fikni atë menjëherë, dhe ta ktheni atë ku e keni blerë dhe ta ndërroni me ndonjë telefon tjetër të mençur, për shkak se ata janë të rrezikshëm dhe mund të eksplodojnë, transmeton koha.net.
Dihet se tani për tani nuk ka asnjë smartfonë që bënë saktësisht ato që Note 7 thuhej se bënte, në aspektin e shkrimit, vizatimit apo navigimit me lapsin S Pen, transmeton koha.net.

Megjithatë, nëse e keni blerë Note 7 për shkak të bukurisë në dizajn e ekranit të madh 5.7-inç, ka plotë smartfonë të tjerë me specifika të ngjashme të cilët mund të përmbushin dëshirat e përdoruesve.

1- Samsung Galaxy S7 Edge

2- LG V20

3- Motorola Moto Z

4- Motorola Moto Z Play

5- Sony Xperia XZ

6- iPhone 7 Plus

7- Google Pixel XL

8- Samsung Note 5

9- Iphone 6S Plus

Temat
Përgjithshme

Të afërta