Motrave Emini iu vdes një person i dashur

jë ditë aspak e mirë ka filluar për motrat Emini. Adelina dhe Vjosa, këngëtaret kosovare përmes rrjeteve sociale, kanë njoftuar se xhaxhai i tyre ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net...

jë ditë aspak e mirë ka filluar për motrat Emini.

Adelina dhe Vjosa, këngëtaret kosovare përmes rrjeteve sociale, kanë njoftuar se xhaxhai i tyre ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net

Postimet e tyre u shoqëruan me komente ngushëlluese për këtë humbje që ato përjetuan.

Ngushëllime familjes Emini!/Lajmi.net/

Temat
Përgjithshme

Të afërta