Xhensila Myrtezaj ngjitet në skenë, emocionon me duetin krah kantautorit të njohur

Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë emra të njohur të ekranit, pasi aktori i njohur Timo Flloko ka prezantuar librin e tij të dytë me poezi ‘Kërcim në bosh’....

Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë emra të njohur të ekranit, pasi aktori i njohur Timo Flloko ka prezantuar librin e tij të dytë me poezi ‘Kërcim në bosh’.
Në këtë mbrëmje të pranishëm ka qenë dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Bes Kallaku. Me barkun e rrumbullakosur Xhensila është ngjitur në skenë për të kënduar një duet me kantautorin aq të dashur të publikut Pirro Çako.

‘E privilegjuar dhe e nderuar te isha pjesemarrese ne promovimin e librit me poezi te Timo Fllokos. Kisha nderin qe gjate mbremjes te kendoja nje nga poezite dhe tekstet me te bukura te shekullit, krah nje artisti si Pirro Cako. Libri me poezi “Kercim ne bosh” per te mos u humbur.’ Ka shkruar Xhensila në publikimin e saj

Temat
PërgjithshmeShowbiz

Të afërta