Genci “merr malet”

Pas dy hiteve të njëpasnjëshme me Blackfish dhe Etnon, Genc Prelvukaj duket se i ka dhënë vehtes pushim dhe ka vizituar vendin e tij të origjinës në Mal të Zi.

Genci në FB e ka postuar një foto duke shëtitur maleve, siç e thotë ai vetë, në Haxhaj në Mal të Zi.

Përndryshe Genci njihet përveç muzikës edhe si një pasionant i natyrës, dhe ka në shpirt arkeologjinë.

genc-prelvukaj

genci_1465128649-8877671-1900x700_c

Temat
PërgjithshmeShowbiz

Të afërta