“Ti shitesh tradicionale, po nuk je hiç” – Acarohet muhabeti mes Krisë dhe Albiosit

Albiosi dhe Kri kanë diskutuar ashpër mes vete.

Debati mes tyre edhe është acaruar gogja shumë.

Këta flisnin për reality shou.

Të dytë kanë diskutuar për puthjet në TV dhe ndryshimin në reality shou të tjerë jashtë Kosovës.

Albiosi pastaj nxehet dhe thotë se ka shumë histori për Krinë.

Pastaj reagon Kri.

Më poshtë pamjet.

Temat
It's My Home

Të afërta