“M’ka thanë je e degjenerume” – Kri tregon çka e ka ofendu Greku, i mbushen sytë me lot

Nëj debatë i ashpër gjatë javës së kaluar ishte zhvilluar brenda shtëpisë.

Protagonistë të kësaj ishin Kri dhe Greku.

Në Prime janë publikuar videon e këtyre debateve.

Pastaj kaën diskutuar Kria dhe Greku.

Përsëri është debatuar ashper mes tyre.

Krejt kjo ishte fjala “degjenerim”, që ia kishte përmendur Greku asaj.

Për të qetësuar situatën mes tyre ka ndërhy edhe Antigona.

Më poshtë shihni pamjet e këtij debati të ashpër.

Temat
It's My Home

Të afërta