“M’ka torturu 11 vjet, nuk interesohet as për fëmijët” – Filloreta kallxon pse u nda me ish-burrin

Filloreta e It’s My Home, është befasuar nga fëmijët e saj. Dy fëmijët e saj, i kishin bërë surprizë një video ku tergonin që ishin mirë, dhe i jepnin...

Filloreta e It’s My Home, është befasuar nga fëmijët e saj.

Dy fëmijët e saj, i kishin bërë surprizë një video ku tergonin që ishin mirë, dhe i jepnin kurajo mamit të tyre që të vazhdojë drejt fitores.

Filloreta ishte e martuar, ndërsa ishte nda pas 11 viteve me bashkëshortin e saj.

Ajo tregon se është torturuar nga ai.

Filloreta tutje shprehet se, ka tri vite që është nda prej tij, ndërsa fëmijët e kanë takuar vetëm dy herë.

Shihni videon.

Temat
Lajme

Të afërta