Tayna thekson linjat trupore me video në rroba sportive

Tayna ka joshur fansat me videot e publikuara së fundmi. Reperja e njohur njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net. Ajo ndan imazhe...

Tayna ka joshur fansat me videot e publikuara së fundmi.

Reperja e njohur njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo ndan imazhe apo video të ndryshme për ndjekësit në rrjete sociale ku edhe mahnit me dukjen e saj si gjithmonë.

Reperja ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram, për të ndarë me ndjekësit një video në Instastory ku shihet duke fokusuar linjat trupore në veshjen sportive.

Ajo shihej me flokë të larguara nga fytyra dhe grim të lehtë teksa merrte poza për kamerën.

Temat
Showbiz

Të afërta