Demi Rose nxjerr në pah asetet joshëse nga pushimet

Fotografitë e saj racionale janë me bollëk në faqen e saj në Instagram. Dhe, Demi Rose ndau imazhe tjera ndërsa kishte veshur bikini të vogël për disa fotografi të...

Fotografitë e saj racionale janë me bollëk në faqen e saj në Instagram.
Dhe, Demi Rose ndau imazhe tjera ndërsa kishte veshur bikini të vogël për disa fotografi të zhurmshme të martën.
Modelja, 26 vjeç, nxori besim teksa shfaqte dekoltenë e saj të madhe, belin e vogël dhe pjesën e pasme të pjeshkës, ndërsa pozonte në diell gjatë pushimeve.
Ylli kishte vendosur flokët e saj brune në një stil elegant dhe kishte një gamë rrezatuese të grimit. Ajo u aksesorizua me nuanca elegant dhe bizhuteri vezulluese.
Në fillim të kësaj jave modelja tregoi pasuritë e saj të bollshme në një bikini të zezë të imët të zezë, të cilën e shoqëroi me një skaj të zi të thyer.
Flokët e saj të errëta të karamelit ishin të lidhura lartë me fije kaçurrelash që binin poshtë për të përshtatur fytyrën e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta