Kida dhe Samra kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida dhe reperi i njohur gjerman Samra kanë lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Tash e disa kohë dyshja kishin paralajmëruar këngën e re...

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida dhe reperi i njohur gjerman Samra kanë lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Tash e disa kohë dyshja kishin paralajmëruar këngën e re dhe më datën 21 pas mesnate u lansua teksa deri tani ka arritur të grumbullojë rreth 200 mijë klikime.

Videoklipi i kësaj kënge u xhirua në Dubai mes veturave luksoze dhe pamjeve mahnitëse të vendit.

Muzika erdhi nga MIXEY Music, tekstin e shkroi NUK dhe SAMRA kurse beat u krijua nga MIXEY dhe APOLLO.

Temat
Showbiz

Të afërta