Kylie Jenner nuk i lë vend imagjinatës me pozat e reja nga pushimet

Ajo tregoi figurën e saj trupore në bikini me ngjyrë të kuqe. Dhe Kylie Jenner ndau imazhe tjera teksa gëzonte një të diele pranë pishinës në shtëpinë e pushimeve...

Ajo tregoi figurën e saj trupore në bikini me ngjyrë të kuqe.

Dhe Kylie Jenner ndau imazhe tjera teksa gëzonte një të diele pranë pishinës në shtëpinë e pushimeve të nënës së saj Kris Jenner 12 milion dollarë, transmeton lajmi.net.

Ylli 23-vjeçar i Keeping Up With The Kardashians publikoi disa fotografi të lezetshme në Instagram të vajzës së saj Stormi, tre vjeç, që dukej e tejet e bukur me një kostum pule.

Kylie u fotografua duke rrotulluar flokët e saj të gjata mbrapa ndërsa u përkul drejt qiellit për të treguar figurën e saj të jashtëzakonshme.

Ajo kishte veshur bikini me model të kuq dhe rozë, të cilat i linin pak imagjinatës. Rrobat e banjës të thurura gjithashtu paraqisnin një palë funde të prera që i vareshin në kofshë.

Bukuroshja shtoi një shkëlqim shtesë pamjes së saj të pacenuar me vathët e trashë prej ari. Kylie u përhap në pishinë dhe e la ujin ta mbështjellë ndërsa u përkul me hijeshi drejt qiellit. ‘Lumturi mbi gjithçka dhe gjithçka’, shkroi në mbishkrimin e fotove.

Temat
Showbiz

Të afërta