Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtër

Marina Vjollca është shfaqur mjaft tërheqëse në imazhet e reja. Marina Vjollca, së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo është...

Marina Vjollca është shfaqur mjaft tërheqëse në imazhet e reja.

Marina Vjollca, së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot ajo hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i zi i shkonte aq shumë asaj.

Temat
Showbiz

Të afërta