“Diamant” i Saranda Krasniqi, hit i kësaj vere (Video)

Këngëtarja e njohur për publikun, Saranda Krasniqi, ka sjellur videoklipin e saj të rradhës të titulluar “Diamant”. Saranda këtë këngë ja ka dedikuar dashurisë dhe ëshë një këngë e...

Këngëtarja e njohur për publikun, Saranda Krasniqi, ka sjellur videoklipin e saj të rradhës të titulluar “Diamant”.

Saranda këtë këngë ja ka dedikuar dashurisë dhe ëshë një këngë e cila “prekë në tela” të gjithë ata që tashmë kanë gjetur personin e zemrës.

“Diamant” vjen me tekst dhe muzikë nga kompozitori dhe tekstshkruesi i njohur Ilir Berani dhe është inçizuar në studion e Florent Boshnjakut.

Siq duket kënga është pritur mjaft mirë në YouTube, duke arritur shumë klikime.

Temat
Showbiz

Të afërta