Ekskluzive: Pritet dorëheqja e Flora Brovinës?!

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina pritet të jep dorëheqje. Burime të Gazetës NewBorn brenda PDK-së, bëjnë me dije se një pjesë e madhe e subjektit të saj politik i...

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina pritet të jep dorëheqje.

Burime të Gazetës NewBorn brenda PDK-së, bëjnë me dije se një pjesë e madhe e subjektit të saj politik i kanë kërkuar dorëheqje veteranës sv kësaj partie, Flora Brovinës, pas publikimit të fotografisë të publikuar sot nga ajo e ku më pas u demantua dhe doli të jetë e rremë.

Gazeta NewBorn, mëson se tashmë me dëshminë e fotografisë po merret Prokuroria Speciale e Kosovës dhe AKI-ja dhe nëse këto dy organe vërtetojnë se fotografia ishte e rremë, Flora Brovina do të jep dorëheqje.

Temat
LajmeVend

Të afërta