Pas ndarjes me Feron, Arbenita me “lot” në sy

Modelja e njohur nga Shkupi e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Arbenita Ismajli u bë e njohur si e dashura e reperit kosovar Fero. Ajo njihet për forma...

Modelja e njohur nga Shkupi e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Arbenita Ismajli u bë e njohur si e dashura e reperit kosovar Fero.

Ajo njihet për forma trupore perfekte, tipike të një modeleje dhe bukurinë joshëse shkruan “Kosovarja”.

Hiq më larg se dje modelja shkupjane realizoi një fotosesion ku u shfaq mjaft bombastike.

Lidhja e saj me reperin kosovar ka ngjallur interesim te publiku duke u komentuar tej mase.

Por, nga sot çifti i japi fund kësaj lidhje . Fillimisht i pari Fero na tregoi me një status të tij.

E nuk vonoi as Arbenita ta bë një reagim rreth këtij vendimi.

Siç duket modelja nuk ka fjalë për të thënë pasi që të gjitha i përmbledh me një figurë “qesharake”.

A thua ç’deshi të thotë me këtë?

Me gjasë Arbenita këtë veprim të Feros e ka marrë me shumë sportivtet, kështu duke qëndruar indiferente për të thënë diçka më shumë.

Temat
Showbiz

Të afërta