Loredana hedh pas krahëve historinë me çiftin zviceran

Loredana Zefi si duket ka harruar pak historinë e famshme me çiftin zviceran. Reperja kësaj radhe ka bërë një postim më ndryshe, duke publikuar një fotografi të vajzës së...

Loredana Zefi si duket ka harruar pak historinë e famshme me çiftin zviceran.

Reperja kësaj radhe ka bërë një postim më ndryshe, duke publikuar një fotografi të vajzës së saj, Hanës e cila në fakt është kopje e babait, Mozzikut.

Loredana Zefi po akuzohet nga një çift zviceran për mashtrim, ku sipas tyre ajo bashkë me vëllain u morën atyre më afro 900 mijë franga.

Një gjë të tillë, në konferencën për media Loredana e hodhi posht¡ thjeshtë si shumë, dhe se sipas saj paratë janë dhënë nga çifti me dëshirë dhe vullnet.

Temat
Showbiz

Të afërta