Shenja e HOROSKOPIT, tregon çfarë lloj fëmije keni qenë

Shenja juaj e horoskopi tregon diçka që lidhet me faktin se si keni qënë ju në fëmijëri. Dashi Ke qenë një fëmijë që nuk qëndronte në një vend. Ishe...

Shenja juaj e horoskopi tregon diçka që lidhet me faktin se si keni qënë ju në fëmijëri.
Dashi
Ke qenë një fëmijë që nuk qëndronte në një vend. Ishe energjik dhe luaje shumë. Ke qenë shumë i lumtur.

Demi

Ke qenë fëmija tipik që hante fshehurazi mamit karamele dhe çokollata. Kishe hobi të haje dhe të flije. Ndoshta tani kë ndryshuar, por e vë në dyshim këtë!

Binjakët

Ke qënë një fëmijë shumë krijues. Pikturoje gjithë kohes. Pra që e vogël ke pasur “gjak” artisti.

Gaforrja

Ke qenë një fëmijë shumë i ëmbël dhe të gjithë t’i adhuronin faqet “bufe”. Ke qenë shumë bujare dhe ndaje gjithçka me shokët e shoqet. Siç je dhe sot.

Luani

Gjithmonë ke dashur të bëje “komandanten” në shoqëri, madje edhe në kopësht. Që e vogël flisje shumë, madje edhe sot i mahnit të gjithë me ligjeratat e tua.

Virgjëresha

Qaje shumë e vogël, aq sa mami yt nuk dinte si të të pushonte. Ndoshta sepse që e vogël ke qenë emotive. Edhe sot qan lehtësisht për t’u shfryrë.

Peshorja

E vogël ke qenë shumë e qetë, prindërit nuk ankoheshin kurrë për ty. Madje edhe sot je një person shumë i respektuar nga të tjerët.

Akrepi

Ke qenë nga ato fëmijë që shoqet i vinin gjithmonë në shtëpi. Organizoje festa dhe lojëra të ndryshme. Pëlqeje t’i tregoje lojërat e tua shoqeve.

Shigjetari

Nuk kishte drekë ose darkë ku t’i nuk këndoje, kërceje apo recitoje. Ke qenë një fëmijë me karakter të fortë dhe të gjithë të donin.

Bricjapi

Ke qenë fëmijë sa i qetë aq edhe i zhurmshëm. Le të themi që sjellja jote varej nga personi që kishe pranë.

Ujori

Tregoje më shumë se mosha që kishe. Kishe rezultate të mira në shkollë, ndoshta një nga më të mirat e klasës.

Peshqit

Përtoje të zgjoheshe herët për të shkuar në shkollë. Madje edhe sot je e tillë.

Temat
Fun

Të afërta