Ylli i Suedisë, Saranda me hitin “S’po du”

Saranda lanson projektin e saj të parë “Spo du”

Këngëtarja Saranda Hasani e cila sapo ka filluar karrierën e saj në muzik solo.

Pasionin për muzikën ajo e kishte qysh në moshën e re ku pjesëmarrja e saj e parë ishte në Voice of Sweden.

Ku zëri i saj është pëlqyer shumë nga juria ,ajo qysh në këngën e parë arriti të jetë në top 10 e parë ndër këngët më të dëgjuara.

Ajo tani realizoi dhe këngën e parë të saj ku videoklipi është gjiruar në Shqipëri.

Kënga e saj ka arritur të merr klikime qysh nga lansimi i saj.

Ajo vjen me zhanrin pop dhe duket mjaftë atraktive me paraqitjen e saj.Ajo e bëri këtë të ditur në llogarinë e saj personale Instagram.

Temat
Showbiz

Të afërta